Szkolenie z ratownictwa chemiczno-ekologicznego realizowanego przez KSRG w zakresie podstawowym 14-18.10.2019

Od 14 do 18.10.2019 r. odbyło się szkolenie z ratownictwa chemiczno-ekologicznego realizowanego  przez KSRG w zakresie podstawowym wraz z metodyką prowadzenia zajęć.

Szkolenie dedykowane było  funkcjonariuszom PSP woj. kujawsko-pomorskiego odpowiedzialnym za przygotowanie strażaków do działań chemiczno-ekologicznych w macierzystych JRG woj. kujawsko-pomorskiego.

Zajęcia  prowadzone były na terenie Ośrodka Szkolenia KW PSP przy ulicy Olsztyńskiej w Toruniu .                     

Z ramienia Ośrodka Szkolenia organizacją szkolenia zajmował się mł. kpt. Mariusz Wiwatowski, część praktyczna zajęć była realizowana przy współpracy z wykładowcami i instruktorami z KM PSP w Bydgoszczy, Torunia i Włocławka.     

Szkolenie  zakończyło podstawowy cykl szkoleń realizowany w latach 2016-2019, przeznaczony dla instruktorów doskonalenia zawodowego  w JRG z zakresu  ratownictwa chemiczno-ekologicznego realizowanego  przez KSRG w zakresie podstawowym.

Serdeczne podziękowania dla  bryg. Sławomira Zawitowskiego , mł. bryg. Michała Śniegowskiego, st. kpt. Piotra Cholerzyńskiego, asp. sztab. Jacka Zakórzewskiego, asp. sztab. Krzysztofa Bielickiego  oraz wszystkich pozostałych instruktorów którzy swoim bezpośrednim wkładem pracy przyczynili się podniesienia poziomu wyszkolenia z ratownictwa chemiczno-ekologicznego w naszym województwie.

Liczymy na dalszą współpracę.


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0