e-mail wydziału: osrodek@kujawy.psp.gov.pl
Telefony:
Centrala: +48 56 619 73 00
Faks: +48 56 619 73 11
Warsztat pgaz.: +48 56 619 73 05
Komora dymowa: +48 56 619 73 03

 

p. o. Naczelnika Ośrodka Szkolenia

mł. bryg. mgr Maciej Krzemkowski
tel. +48 56 619 73 01
krzemkowskim@kujawy.psp.gov.pl

Zastępca Naczelnika Ośrodka Szkolenia

st. kpt. mgr Mariusz Bukowski
tel. +48 56 619 73 04
bukowskim@kujawy.psp.gov.pl

Główny specjalista
mł. bryg. mgr Maciej Krzemkowski
tel. +48 56 619 73 01
krzemkowskim@kujawy.psp.gov.pl
 

Wojewódzki Koordynator Ratownictwa Medycznego PSP
st. kpt. lic. Marek Ruciński
tel. +48 56 619 73 13
rucinskim@kujawy.psp.gov.pl

 

Starszy Wykładowca

mł. bryg.  mgr Józef Dunajski
tel. +48 56 619 73 12
dunajskij@kujawy.psp.gov.pl

 

Wykładowca

mł. kpt.  mgr Mariusz Wiwatowski
tel. +48 56 619 73 09
wiwatowskim@kujawy.psp.gov.pl

 

Specjalista - wykonująca zadania psychologa służby w województwie                                                                      kpt. dr Anna Piórowska

tel. +48 56 619 73 18

tel. kom. 667-672-471

piorowskaa@kujawy.psp.gov.pl

 

Młodszy specjalista

Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny służby/pracy 

mł. kpt. mgr Piotr Michałowski

tel. +48 56 619 73 16
michalowskip@kujawy.psp.gov.pl

 
Starszy technik
mł. ogn. mgr Krzysztof Danielewski
tel. +48 56 619 73 17
danielewskik@kujawy.psp.gov.pl
 
Starszy technik
asp. mgr Radosław Kończalski
tel. +48 56 619 73 19
konczalskir@kujawy.psp.gov.pl
 

Starszy technik

tel. +48 56 619 73 15

 
 

Starszy technik - obsługa komory dymowej/warszatatu Pgaz
mł. ogn. Tomasz Odymała
tel. +48 56 619 73 03/305
odymalat@kujawy.psp.gov.pl

 

Starszy technik - obsługa komory dymowej/warszatatu Pgaz
st. ogn. Andrzej Wójtowicz
tel. +48 56 619 73 03/305
wojtowicza@kujawy.psp.gov.pl

 

Inspektor (sekretariat)
 mgr Agnieszka Balcerzak
tel. +48 56 619 73 02
balcerzaka@kujawy.psp.gov.pl

 

 

Rzemieślnik Wykwalifikowany
Władysław Kubiak
tel. +48
kubiakw@kujawy.psp.gov.pl